O nás > Pomáhejte s námi

Pomáhejte s námi

PŘIDEJTE se a POMÁHEJTE i VY s I MY!

Naše služby jsou potřebné, využívané a kvalitní. Není vždy jednoduché je financovat a udržet tak vysokou kvalitu. Každý partner, dárce a dobrovolník je proto pro nás důležitý! VYBERTE SI SVOU MOŽNOST:

Chcete nabídnout pomoc, ale nevíte zda-li bychom ji využili? Dejte vědět Kláře Csirkové na tel: 775 162 898, projekty@imy-sdruzeni.cz.

Obrázky o pomáhání

Jak pomáháme?

Naše hlavní služba raná péče je ze zákona poskytována bezplatně. Její náplní je podpora rodin nejmenších dětí s postižením. Příspěvky státu na její zajištění jsou v některých letech necelých 60%. Ostatní prostředky sháníme sami a budeme si proto upřímně vážit jakéhokoliv daru a pomoci. Chceme zachovat počet klientských rodin - v současné době využívá služeb rané péče 40 rodin z Jihočeského kraje a dalších 15 rodin využívá nabídku jiných projektů. Věříme, že naše práce a pomoc má smysl. Děkujeme Vám za podporu!

 Jsme féroví

Hlásíme se k Etickému kodexu fundraisingu a stali jsme se jeho signatáři. Vážíme si jakéhokoliv daru, který obdržíme a prohlašujeme, že bude využit s naším nejlepším svědomím tak, jak jsme dárce informovali. Celý text kodexu, jak přistupujeme k dárcům a jejich darům, si můžete přečíst zde. Děkujeme.logo eticky kodex fundraisingu

Jsme spolehliví

Jsme hodnoceni a prověřováni nezávislími odborníky. Finanční audit a kontroly proběhly na výbornou. Obdrželi jsme hodnocení Česká kvalita - Spolehlivá veřejně prospěšná organizace. Jsme Neziskovkou roku 2016. Více o nich, financování a rozpočtu si můžete přečíst ve Výročních zprávách.

Designed by Freepik

 

 
Partneři dlouhodobých projektů: