O nás > Podporují nás

Podporují nás

Nadační fond AVAST

Nadační fond AVAST se rozhodl v příštích letech podporovat významně i oblast rané péče pro děti se znevýhodněním a jejich rodiny. Mezi dalšími organizacemi byl vybrán i náš projekt pro rok 2017 a pro rok 2018 - 2019!

Nesmírně si ceníme toho, že Nadační fond AVAST se rozhodl podpořit v roce 2017 částkou 616 984 Kč oblasti, které nejsou až tak viditelné, přesto podstatné a důležité; oblasti, na které se finance daří shánět velmi velmi těžce a to: řízení a fungování organizace, vytváření metodických podkladů, vzdělávání pracovníků a rodičů dětí s postižením. 

Pro rok 2018-19 jsme se stali součástí Leadership akademie, která má za cíl posílit oblast vedení organizací tak, aby se raná péče stala sebevědomou službou dostupnou všem potřebným dětem a rodinám. Projekt je pro I MY podpořen částkou cca 1 mio korun na 2 roky (částka bude upřesněna na konci únoru 2018 po společné revizi rozpočtu).

Díky kvalitnímu, fungujícímu a zafinancovanému zázemí se můžeme s veškerým naším nadšením a elánem věnovat plně "našim" dětem s postižením a jejich rodinám...

Děkujeme!!!!

O programu Spolu do života se můžete více dozvědět zde.

 

Partneři dlouhodobých projektů: