O nás > Podporují nás > Rok 2015

Rok 2015

Děkujeme v roce 2015

Státní správa

Ministerstvo práce a sociálních věcí; Jihočeský kraj;  města a obce: Bechyně, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nová Homole, Malonty, Přečín, Sezimovo Ústí, Soběslav, Tábor, Týn nad Vltavou, Drahov

Finanční dary

White Star Real Estate, JK okna.cz, LD Střechy,  Petra Hovorková, Eva Menglerová, Helena Skoupá, Eva Sochorová, Autoservis Jindra s.r.o., Silvie Kožichová, Hovorková Petra, Karásková Jindřiška, manželé Šimečkovi, Kalinovi, Společnost CLS-EU.cz věnuje z každé prodané láhve granátové šťávy 1 Kč I MY. Lom u Tábora výtěžek vánočního trhu obyvatel obce 23 t. Kč, Jan Horký, Vsevolod Krotovič, Radek Novák.

I MY klub - pravidelní dárci 50 - 200 Kč: D. Lanžhotská, M. Nováková, L. Vaňásková, Mgr. P. Eybert, J. Plíšková, J. Lesslerová, B. Žáková, K. Csirková, P. Šenová, R. Valentová, L. Jordáková, J. Svobodová, E. Čunátová, A. Fremerová, L. Kopřivová, K. Dvořák, A. Demská, V. a S. Pavlů, I. Fesslová, M. Kalinová, M. Porthansl, Heřmanovi, Z. Vošta.

Věcné dary

Mobilní telefony věnoval pro práci poradkyň M. Porhansl, vlny Mgr. Jiřina Pouzarová, dřevo na výrobu polic pro pomůcky věnovala Pila Pasák

Věcné dary pro benefiční Tancovačku:

za tombolu poděkování patří: Janu Vítkovi * Centropen a.s. * Efko cz sro * Pizzerie U Nádraží Soběslav * Graneo s.r.o. * M&M reality * České houby a.s. * Grafiko Print s.r.o. * Kateřině Růžičkové * Daně Jiříkové * Jitce Knotkové * Veronice Absolonové * Adéle  Mrázkové *

Poděkování za věnovaný čas a um: Danu Šimkovi a Richardu Dračkovi za moderování * Petru Houskovi za zvučení a výběr písniček *Silvě Dračkové za výzdobu sálu * panu Kostečkovi a obci Hlavatce za půjčení sálu * kapele Epy de Mye za koncert * kapele Cihelna Mácy andcery za koncert * Klubu dobrovolníků při soběslavské knihovně za přípravu výzdoby *  Vendy Jůzové za pomoc při přípravě sálu * tiskárně RUDIa.s. za tisk plakátů * Honzovi Růžičkovi za pirátskou loď * Radkovi Žákovi za focení a nakreslení etiket *Davidu Peltánovi za focení * kulturne.com za mediální partnerství.

Poděkování za dárky do dražby patří: Lence Matouškové, Adéle Mrázkové, Jaroslavě Bálkové, Veronice Absolonové, Františce a Alžbětě Žákové, Monice Voráčkové, cukrarske-pomucky.cz, Miloši Janouškovi, Silvě Dračkové

Poděkování za občerstvení patří: Radce Podlahové, Soně Boháčové, Daně Jiříkové, Jitce Knotkové, Martině Mácové, Radce Přenosilové, paní Opatové, Mácové a Dvořákové a všem z I MY

Poděkování za dobrovolnickou pomoc při Tancovačce patří: Františce Žákové, Prokopu Žákovi, Juditě Csirkové, Vendule Šimůnkové, Míše Šenové, Kristýně Hrubé, Rutce Svobodové, Gábi Čunátové, Zdeňku Voštovi, Magdě Záhorové, Katce Klečkové, Benjamínovi a Lie Horváthovým, Andree Benediktové, Natálii Jindrové a Nicole Kovaříčkové.

DĚKUJEME za celoroční pomoc: všem dobrovolníkům, kteří pomáhají s péčí o děti, pomáhají nám na akcích a vyrábějí pomůcky; Petrovi Menčíkovi za návrhy plakátů a pomoc s grafikou; panu Michalovi Mojžíšovi - machina.cz za tvorbu, správu a hosting našich webových stránek, Římskokatolické farnosti Soběslav za organizaci Tříkrálové sbírky, Reklamnímu studiu Rudi a.s. za bezplatný tisk všech materiálů; Českému centru fundraisingu za vedení a podporu; Davidovi Peltánovi za krásné fotografie z našich akcí; Soběslavské chase mladé za pomoc při propagaci.

Děkujeme, že s I MY pomáháte I VY!