O nás > Pomáhejte s námi > Darujte peníze

Darujte peníze

Jsme otevření, nic neskrýváme

Pravidelně procházíme finančním auditem a nezávislými analýzami. Jsme držiteli značky Neziskovka roku 2016 a Spolehlivá veřejně prospěšná organizace.

Kde pomůžete?

Vaše dary budou využity na projekt  Začít včas! - podpora rodin nejmenších dětí s postižením v Jihočeském kraji službou raná péče. Celoroční poskytování služby v jedné rodině stojí přibližně   30 000 korun. Ze zákona tuto službu v rodinách poskytujeme zdarma.

Seznam našich dárců je na této stránce.

tablet usnadňuje komunikaci

Jak darovat?

Pošlete dar převodem

na číslo účtu    2300969584/2010 u Fio Banky v Táboře.

Darovat může:

a) zaměstnanec - fyzická osoba
b) živnostník - fyzická osoba s IČ
c) společnost - právnická osoba

Dar  snižuje daňový základ.. Vystavíme Vám potvrzení o daru. Pokud jste zaměstanec, odevzdejte doklad o poskytnutém daru svému zaměstnavateli do 15. února následujícího roku. Více o odpočtech darů si můžete přečíst na neziskovky.cz.

Potvrzení o daru si můžete vyplnit zde. Pište na projekty@imy-sdruzeni.cz.

Pošlete dárcovskou SMS

ve tvaru:

DMSmezeraIMYmezera30

DMSmezeraIMYmezera60

DMSmezeraIMYmezera90

na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Chcete pomáhat pravidelně?

Přispívejte každý měsíc, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMSmezeraTRVmezeraIMYmezera30
DMSmezeraTRVmezeraIMYmezera60
DMSmezeraTRVmezeraIMYmezera90
na telefonní číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka
30 nebo 60 nebo 90 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Financování I MY o.p.s.

Cca 60% výdajů na naše služby pokryjí dotace státní správy ( Jihočeský kraj, města a obce). Chybějící prostředky musíme sehnat z vašich darů, nadací, sbírek a benefičních akcí). Seznam partnerů a dárců, kteří nám pomáhají pomáhat,  je zde. Detailní vyúčtování najdete výročních zprávách.

Jakékoliv další informace získáte na projekty@imy-sdruzeni.cz či tel. 775 162 898. Csirková Klára.