O nás > Podporují nás

White Star Real Estate s.r.o.

Společnost White Star Real Estate s.r.o. se rozhodla, že naším prostřednictvím pomůže rodinám dětí s postižením a věnovala již třetím rokem částku 50 000 Kč. Tato částka byla v roce 2014 využita na zajištění služby rané péče, dar 50 t. Kč z konce roku 2015 byl využit na zorganizování 6 denního pobytu pro rodiny dětí s postižením v srpnu 2016, v létě 2017 jsme částku 50 t. Kč rozdělili na organizaci dvou pobytů. V roce 2018 50 t. Kč opět poslouží dětem i rodičům k odpočinku a načerpání nových sil a zkušeností na společném pobytu v přírodě. K tomuto štědrému finančnímu daru jednotliví zaměstnanci společnosti, jako vánoční dárky, nakoupili již čtvrtým rokem didaktické hračky do naší půjčovny a kreativní pomůcky na vyrábění. Tyto hračky pomohou v mnoha rodinách - poslouží k rozvoji různých oblastí vývoje u dětí s postižením.  Děkujeme!

.