Setkání rodin v hřišti BezBot

Přijďte si popovídat a pohrát do Hřiště BezBot v Českých Budějovicích. Setkání se uskuteční v sobotu 16. září 2017 od 9.15 do 12 hodin a je určené i pro rodiny, kterým neposkytujeme službu ranou péči. Pokud máte zájem, přihlašte se nejpozději do pátku 8. září 2017 na a.fremrova@imy-sdruzeni.cz, telefon 775 703 340. Těšíme se na Vás! Za kolektiv I MY, o.p.s. Mgr. Alena Fremrová Vedoucí služby Rané péče I MY

04. z 2017

Prázdninový pobyt pro děti a rodiny podruhé

Náš druhý prázdninový pětidenní pobyt pro rodiny s dětmi s postižením se konal ve dnech 13. – 18. srpna 2017 v obci Hlavatce na Soběslavsku (www.ubytovani-hlavatce.cz). Zúčastnilo se ho 5 rodin, 8 dětí, 3 poradkyně rané péče, vedoucí rané péče, psycholožka a 4 dobrovolnice.

04. z 2017

Pobyt pro rodiny dětí s postižením

Ve dnech 16.- 21. července 2017 jsme uspořádali pro 7 rodin dětí s postižením pobyt v Pošumaví. Rodinám byly k dispozici poradkyně rané péče, psycholožka a dobrovolníci na hlídání dětí. Počasí nám přálo, program se vydařil a pobyt splnil svůj cíl - aby se děti více osamostatnily, naučily nové věci a rodiče odpočinuli od náročné péče.

09. srpen 2017

Hrdý Budžes v Táboře pro I MY

Vynikající tragikomedie s Bárou Hrzánovou v roli osmileté Helenky Součkové ( cena Thálie za mimořádný ženský jevištní výkon ). Vaše bránice nebude 165 minut v klidu! Přijďte se pobavit a zároveň pomáhat! Výtěžek tohoto charitativního představení pomůže dětem s postižením a jejich rodinám prostřednictvím naší veřejně prospěšné společnosti I MY.

09. srpen 2017

Personální změny v I MY

Milí rodiče, rády bychom vás informovaly o změnách, které se udály nebo se uskuteční v organizaci I MY, o.p.s.

28. erven 2017

Pobyt pro rodiny

4 rodiny, 7 dětí, 6 studentek - dobrovolnic, 3 poradkyně rané péče, 1 vedoucí rané péče a 1 psycholožka + odpočinek, zábava, sdílení, hraní, příroda, příjemné počasí a skvělé zázemí penzionu Benešova Hora. To byl ve zkratce jarní pobyt pro rodiny dětí s postižením, který proběhl od 25 do 28.5.2017.

02. erven 2017

Víkend, patřící jen sourozencům!

3 poradkyně I MY, psycholožka a 3 dobrovolníci budou připraveny intenzivně podpořit 13 sourozenců dětí s postižením. Sourozenci to nemají vůbec jednoduché, rodiče v náročné situaci se jim nemohou vždy věnovat tak, jak by chtěli a bylo třeba, proto jsme upřímně rádi, že Nadace člověk člověku nám pomáhá již 3 rokem tyto potřebné pobyty organizovat a dětem dopřát. Držte palce, ať vyjde počasí a děti si užijí projížďky na koních! (anebo i úklid koňských koblih :-)).

18. duben 2017

Malá paralympiáda Zkusme to spolu

V sobotu 8. 4. 2017 si na 50 dětí a dospěláků na soběslavské náměstí prošli 7 stanovišť ( např. bubnování, trasu se slepeckou holí, znakovanou ...) a stali se tak VÍTĚZI! Každý dostal svou medaili za odvahu a odhodlání a věříme, že poznání světa lidí s postižením bude pro všechny alespoň drobným přínosem. Děkujeme za společný zážitek!

04. duben 2017

Setkání rodin v Soběslavi

V sobotu 1.dubna 2017 od 14 do 17 hodin jsme si užili společné odpoledne rodin dětí s postižením. Maminky zdobily petrklíče, tatínkové pletli pomlázky a děti tvořily anebo hrály za doprovodu dobrovolníků.

02. duben 2017

Setkání I MY dobrodárců

16. března od 18 - 19 hodin proběhlo setkání vás všech, kteří jakýmkoliv způsobem pomáháte s námi. Společně jsme popovídali, zahráli nové hry, přátelé a příznivci se dozvěděli, co je v I MY nového. Děkujeme Vám!

17. bezen 2017

Stránka 1 z 24  > >>