O nás > Aktuality

Aktuality

Pobyty

Pro letošní rok připravujeme pro "naše" rodiny 3 pobyty. Cílem pobytů je nabídnout dětem nové podněty a kamarády, rodičům pak odpočinek a podporu. Zajistíme hlídání a program. Podívejte se jaké pobyty se chystají, kdy a kde a ozvěte se, pokud byste měli zájem! Hezké jarní dny přejeme... I MY

24. 04. 2018


Víkend věnovaný sourozencům dětí s handicapem

Pátek 13. dubna nebyl poplatný svému špatnému jménu. Naopak! Vyrazili jsme s 11 dětmi na víkend plný her, povídání a projížděk na koních. Víkend pro sourozence dětí s handicapem se stal velmi oblíbený dětmi, rodiči, ale i námi :-).

15. 04. 2018


Velikonoční setkání rodin

Velikonočně jsme se setkali v neděli 25.3. 2018 v Soběslavi v zapůjčených prostorách Diakonie ČCE - Rolnička. Rodiče si vyráběli a povídali, děti hrály a kreslily za doprovodu dobrovolníků...

01. 03. 2018


HračkoFest

Od rána do večera si můžete HRÁT! Dospěláci i děti: v sobotu 18. února od 10 - 20°° v Kulturním domě v Soběslavi si vyzkoušíte desítky stolních-deskových her. Máme pro vás novinky, naučíme vás hry, které neznáte.

18. 01. 2018


AVAST a pomoc dětem s handicapem

Nevyrábí pouze antivirové programy... Finančně také podporují oblasti, která podle uváženého rozhodnutí za podporu stojí. K projektu Spolu až do konce ( především pomoc umírajícím - hospicová péče) vloni NF AVAST přidal svou podporu dalšímu projektu Spolu do života (pomoc dětem s handicapem v raném věku a jejich rodinám, především služba raná péče). Několik neziskovek, poskytujících ranou péči (mezi nimi i I MY) si oddechlo a s vděkem zaradovalo...

16. 01. 2018


Mnoho dobrého přejeme...

Přejeme všem "našim" dětem, rodinám, příznivcům a "parťákům": "ať jsou vaše dny plné klidu a radosti v každodenních drobnostech, hrách, nových zkušenostech a setkáních..."

18. 12. 2017


Kdo nejde dopředu...

v životě člověka (i organizace :-)) nejde prý stát na místě: Když stojíš na místě, ve skutečnosti se propadáš a "couváš"... V tom, abychom nebyli "couvači" a dětem i jejich rodinám stále co nejlépe pomáhali, nám v uplynulém roce výrazně pomáhal i Nadační fond AVAST. V rámci velkého projektu Spolu do života, kterým podporuje rozvoj služby raná péče v České republice a jehož jsme hrdou součástí.

16. 12. 2017


Nadační fond Tesco

Děkujeme upřímně Nadačnímu fondu Tesco, prodejně v Českém Krumlově a všem dobrým duším za pomoc se získáním potřebného automobilu. Díky němu nyní můžeme jezdit bezpečně pomáhat přímo do rodin dětí s postižením po celých jižních Čechách. NF TESCO daroval částku 30 000 Kč na základě hlasování zákazníků.

15. 12. 2017


Vánoční setkání rodin

V sobotu 2. prosince 2017 od 14 - 17 hodin v Soběslavi se sešlo 5 rodin ( 9 dětí, 7 rodičů) a užili jsme si vyrábění i pohádku Divadla Cylindr Kvak a Žbluňk - dva kamaradi. Děkujeme Petře Bílkové a Ivetě Duškové že nám ji zahrály a pobyly s námi! Za pomoc s hlídáním dětí díky patří: Barča Arltové, Milu Arltové, Niki Čadové, Lenče Bělohlavové, Františce Žákové a Dobrovolnickému centru ČCE - Středisko Rolnička, které nám rovněž zapůjčilo prostory. Zahradnickému centru U Nežárky a T. Hrubé děkujeme za provázení při tvorbě svícnů .... A všem dětem a rodinám, že jsme společně si mohli prožít kousek adventního času a nálady ...

02. 12. 2017


Přidali jsme se k projektu Patron

Pomáháme získat potřebné koruny těm, kteří je potřebují, aby mohl být jejich život alespoň o trošku radostnější... Více v článku.

27. 11. 2017


Stránka 1 z 25  > >>
Partneři dlouhodobých projektů: