Vánoční setkání rodin

Rádi bychom pozvali rodiny, jimž poskytujeme službu ranou péči, ale i rodiče s dětmi staršími, na tradiční setkání s vyráběním i divadelní pohádkou. Budeme se na vás těšit v sobotu 2. prosince 2017 od 14 - 17 hodin v Soběslavi. Více v článku.

21. 11. 2017

Tancovačka čarodějná

Přijďte si užít 25. listopadu do restaurace v Bezděčíně ( 3 km od Želče ) netradiční odpoledne pro velké i malé ... v kostýmu kouzelníka, mága, čarodějky :-) .... Budou netradiční zábavné hry, tanečky, jídlo, pití ... Vše, co k tancovačce patří! Provádět nás budou se svým šarmem opět Danek Šimek a Richard Dračka, zahraje skvělá kapela Mex Wave.... Těšíme se na vás! Vstupné 80 a 50 kč na místě... Výtěžek tancovačky nám pomůže pomáhat. Děkujeme!

17. 11. 2017

Týden rané péče a Dveře otevřené

Služba raná péče, pro děti se znevýhodněním a jejich rodiny, v České republice pomáhá již 25 let! V rámci informační celostátní kampaně Týden rané péče budeme mít v pondělí 6. listopadu po celý den DVEŘE OTEVŘENÉ pro malé i velké. Přijďte si prohlédnout, vyzkoušet, dozvědět se... Budeme se na Vás těšit. Více info v článku.

24. 10. 2017

Pobyt pro 4 rodiny

Od 20. - 22. října jsme pořádali odlehčovací pobyt pro čtyři rodiny dětí se znevýhodněním v Putimi. Počasí se povedlo, rodičům i dětem se líbilo. S péčí o děti pomáhali dva dobrovolníci, dvě poradkyně rané péče a vedoucí Rané péče I MY. Finančně pak pobyt podpořila společnost White Star Real Estate. Všem děkujeme!

23. 10. 2017

Sourozenec v rodině

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na setkání s psycholožkou PhDr. Ivou Dedeciovou. Tématem společného povídání bude "Sourozenec v rodině s dítětem s postižením". Setkání se uskuteční v sobotu 4. listopadu 2017 od 9,15 hodin v prostorách Gymnázia v Soběslavi (adresa: tř. Dr. Edvarda Beneše 449/II). Předpokládané ukončení je v 11,30 - 12,00 hodin.

15. 10. 2017

Výstava v knihovně

V naší krásné soběslavské knihovně si můžete prohlédnout krásné fotky Davida Peltána s krásnými úsměvy "našich" dětí... :-) . Zachycené momenty z vícedennních pobytů, které pro děti a jejich rodiny pravidelně pořádáme...

12. 10. 2017

Setkání rodin v hřišti BezBot

Proběhlo v sobotu 16. září 2017 od 9.15 do 12 hodin pro rodiny dětí s postižením i mimo ranou péči pro rodiny, kterým neposkytujeme službu ranou péči. Setkání rodin dětí s postižením podporuje Nadační fond J&T a MPSV.

16. 09. 2017

Prázdninový pobyt pro děti a rodiny podruhé

Náš druhý prázdninový pětidenní pobyt pro rodiny s dětmi s postižením se konal ve dnech 13. – 18. srpna 2017 v obci Hlavatce na Soběslavsku (www.ubytovani-hlavatce.cz). Zúčastnilo se ho 5 rodin, 8 dětí, 3 poradkyně rané péče, vedoucí rané péče, psycholožka a 4 dobrovolnice.

04. 09. 2017

Pobyt pro rodiny dětí s postižením

Ve dnech 16.- 21. července 2017 jsme uspořádali pro 7 rodin dětí s postižením pobyt v Pošumaví. Rodinám byly k dispozici poradkyně rané péče, psycholožka a dobrovolníci na hlídání dětí. Počasí nám přálo, program se vydařil a pobyt splnil svůj cíl - aby se děti více osamostatnily, naučily nové věci a rodiče odpočinuli od náročné péče.

09. 08. 2017

Hrdý Budžes v Táboře pro I MY

Vynikající tragikomedie s Bárou Hrzánovou v roli osmileté Helenky Součkové ( cena Thálie za mimořádný ženský jevištní výkon ). Vaše bránice nebude 165 minut v klidu! Přijďte se pobavit a zároveň pomáhat! Výtěžek tohoto charitativního představení pomůže dětem s postižením a jejich rodinám prostřednictvím naší veřejně prospěšné společnosti I MY.

09. 08. 2017

Stránka 1 z 24  > >>