O nás > Aktuality

Aktuality

Rosteme - hledáme posilu

Abychom vyšli vsříc všem rodinám, které se na nás obrací, rozšiřujeme tým a nabízíme tak pozici Poradkyně rané péče na poloviční úvazek. Co budete dělat? Více v článku.

19. 01. 2018


HračkoFest

Od rána do večera si můžete HRÁT! Dospěláci i děti: v sobotu 18. února od 10 - 20°° v Kulturním domě v Soběslavi si vyzkoušíte desítky stolních-deskových her. Máme pro vás novinky, naučíme vás hry, které neznáte.

18. 01. 2018


AVAST a pomoc dětem s handicapem

Nevyrábí pouze antivirové programy... Finančně také podporují oblasti, která podle uváženého rozhodnutí za podporu stojí. K projektu Spolu až do konce ( především pomoc umírajícím - hospicová péče) vloni NF AVAST přidal svou podporu dalšímu projektu Spolu do života (pomoc dětem s handicapem v raném věku a jejich rodinám, především služba raná péče). Několik neziskovek, poskytujících ranou péči (mezi nimi i I MY) si oddechlo a s vděkem zaradovalo...

16. 01. 2018


Mnoho dobrého přejeme...

Přejeme všem "našim" dětem, rodinám, příznivcům a "parťákům": "ať jsou vaše dny plné klidu a radosti v každodenních drobnostech, hrách, nových zkušenostech a setkáních..."

18. 12. 2017


Kdo nejde dopředu...

v životě člověka (i organizace :-)) nejde prý stát na místě: Když stojíš na místě, ve skutečnosti se propadáš a "couváš"... V tom, abychom nebyli "couvači" a dětem i jejich rodinám stále co nejlépe pomáhali, nám v uplynulém roce výrazně pomáhal i Nadační fond AVAST. V rámci velkého projektu Spolu do života, kterým podporuje rozvoj služby raná péče v České republice a jehož jsme hrdou součástí.

16. 12. 2017


Vánoční setkání rodin

V sobotu 2. prosince 2017 od 14 - 17 hodin v Soběslavi se sešlo 5 rodin ( 9 dětí, 7 rodičů) a užili jsme si vyrábění i pohádku Divadla Cylindr Kvak a Žbluňk - dva kamaradi. Děkujeme Petře Bílkové a Ivetě Duškové že nám ji zahrály a pobyly s námi! Za pomoc s hlídáním dětí díky patří: Barča Arltové, Milu Arltové, Niki Čadové, Lenče Bělohlavové, Františce Žákové a Dobrovolnickému centru ČCE - Středisko Rolnička, které nám rovněž zapůjčilo prostory. Zahradnickému centru U Nežárky a T. Hrubé děkujeme za provázení při tvorbě svícnů .... A všem dětem a rodinám, že jsme společně si mohli prožít kousek adventního času a nálady ...

02. 12. 2017


Přidali jsme se k projektu Patron

Pomáháme získat potřebné koruny těm, kteří je potřebují, aby mohl být jejich život alespoň o trošku radostnější... Více v článku.

27. 11. 2017


Tancovačka čarodějná

Tancovačka čarodějná dobrodějná se povedla a užili jsme si ji (doufáme :-) všichni) . Výtěžek 19t. korun nám pomůže jezdit pomáhat přímo do rodin dětí s postižením... Upřímný dík vám všem!!! Téměř 70 lidí se zapojilo to toho, aby Tancovačka mohla být taková, jaká byla :-) ... a téměř stovka návštěvníků :-) ... Velmi si toho vážíme, že jste s námi! Fotky a poděkování v článku.

27. 11. 2017


Setkání rodin s psycholožkou

Téma společného povídání "Sourozenec v rodině dítěte s postižením" není jednoduché, ale rodiče se ním každodenně zaobírají a často je trápí či jsou bezradní. V sobotu 4. listopadu 2017 jsme se proto sešli od 9 - 11 hodin v prostorách Gymnázia v Soběslavi s psycholožkou PhDr. Ivou Dedeciovou, která nám pomohla hledat cesty, jak zdravému sourozenci i celé rodině pomoci.

08. 11. 2017


Týden rané péče a Dveře otevřené

Služba raná péče, pro děti se znevýhodněním a jejich rodiny, v České republice pomáhá již 25 let! V rámci informační celostátní kampaně Týden rané péče budeme mít v pondělí 6. listopadu po celý den DVEŘE OTEVŘENÉ pro malé i velké. Přijďte si prohlédnout, vyzkoušet, dozvědět se... Budeme se na Vás těšit. Více info v článku.

24. 10. 2017


Stránka 1 z 25  > >>
Partneři dlouhodobých projektů: