O nás > Aktuality

Aktuality

Můj báječný rozvod pro I MY

Eliška Balzerová se svou mistrovskou onewoman show Můj báječný rozvod pomůže s I MY pomáhat dětem s handicapem a jejich rodinám. Vstupenky si kupte co nejdříve v síti TicketPro online či na pobočce. Více...

25. 06. 2018


Pobyt v přírodě

Pro děti - nové podněty, výzvy a kamarádi. Pro rodiče - načerpání sil, čas jen pro sebe nebo pro partnera. Pro dobrovolníky - možnost pomáhat, být prospěšní. Pro tým - naplnění, radost. Pro dárce - možnost se podílet na pomáhání druhým. Krátce - víkendový pobyt pro rodiny dětí s handicapem v krásné přírodě v Pošumaví.

28. 05. 2018


Noc snů v ZOO Tábor pro "naše" rodiny

ZOO Tábor, ve spolupráci s neziskovými organizacemi z táborska, vás zve na třetí ročník Noci snů 1. 6. 2018. Akce je určená pro pozvané děti s postižením a jejich doprovod, vstup je zdarma. Přihlašte se včas kliknutím na odkaz níže.

04. 05. 2018


Pobyty

Pro letošní rok připravujeme pro "naše" rodiny 3 pobyty. Cílem pobytů je nabídnout dětem nové podněty a kamarády, rodičům pak odpočinek a podporu. Zajistíme hlídání a program. Podívejte se jaké pobyty se chystají, kdy a kde a ozvěte se, pokud byste měli zájem! Hezké jarní dny přejeme... I MY

24. 04. 2018


Děkujeme za pomoc!

Rádi bychom poděkovali všem, kteří jste nám naklikali či darovali koruny na zakoupení nezbytného vozítka, kterým jezdíme pravidelně za dětmi domů, do rodin anebo naopak s rodinami a dětmi jezdíme na vícedenní, odpočinkové pobyty.

20. 04. 2018


Víkend věnovaný sourozencům dětí s handicapem

Pátek 13. dubna nebyl poplatný svému špatnému jménu. Naopak! Vyrazili jsme s 11 dětmi na víkend plný her, povídání a projížděk na koních. Víkend pro sourozence dětí s handicapem se stal velmi oblíbený dětmi, rodiči, ale i námi :-).

15. 04. 2018


Velikonoční setkání rodin

Velikonočně jsme se setkali v neděli 25.3. 2018 v Soběslavi v zapůjčených prostorách Diakonie ČCE - Rolnička. Rodiče si vyráběli a povídali, děti hrály a kreslily za doprovodu dobrovolníků...

01. 03. 2018


HračkoFest

Od rána do večera si můžete HRÁT! Dospěláci i děti: v sobotu 18. února od 10 - 20°° v Kulturním domě v Soběslavi si vyzkoušíte desítky stolních-deskových her. Máme pro vás novinky, naučíme vás hry, které neznáte.

18. 01. 2018


AVAST a pomoc dětem s handicapem

Nevyrábí pouze antivirové programy... Finančně také podporují oblasti, která podle uváženého rozhodnutí za podporu stojí. K projektu Spolu až do konce ( především pomoc umírajícím - hospicová péče) vloni NF AVAST přidal svou podporu dalšímu projektu Spolu do života (pomoc dětem s handicapem v raném věku a jejich rodinám, především služba raná péče). Několik neziskovek, poskytujících ranou péči (mezi nimi i I MY) si oddechlo a s vděkem zaradovalo...

16. 01. 2018


Mnoho dobrého přejeme...

Přejeme všem "našim" dětem, rodinám, příznivcům a "parťákům": "ať jsou vaše dny plné klidu a radosti v každodenních drobnostech, hrách, nových zkušenostech a setkáních..."

18. 12. 2017


Stránka 1 z 26  > >>
Partneři dlouhodobých projektů: